RealWeb demo - záhlaví pro tisk

Goes - realitní kancelář

V oblasti realitní činnosti Vám nabízíme všechny služby spojené s prodejem nebo pronájmem Vaší nemovitosti.

Nemovitost nafotíme a připravíme podklady pro její prezentaci na realitních serverech. Zajistíme přípravu podkladů a vypracujeme kupní smlouvu nebo smlouvu o pronájmu. V souladu se zákonem zajistíme vypracování průkazu (PENB) dle Vyhlášky č. 78/2013 Sb. o energetické náročnosti budov.

U prodávané nemovitosti zajistíme vypracování zprávy o jejím technickém stavu tak, aby Vás nemohl kupující v budoucnu žalovat, že jste mu něco zamlčeli. Na závěr zajistíme všechny úkony spojené s katastrem nemovitostí nebo s finanční úřadem.
Pokud v nemovitosti již nikdo nebydlí, můžeme tuto nemovitost elektronicky zabezpečit, aby byla jistota, že se Vám do nemovitosti před prodejem nikdo "nepodívá" nebo nelegálně nenastěhuje. Více na  GOES - služby

V případě, že sháníte dle Vašich kritérií určitou nemovitost ke koupi nebo k pronájmu, obraťte se na nás a my ji najdeme.
Nejste-li si jisti technickým stavem Vámi kupované nemovitosti, necháme tuto nemovitost posoudit z hlediska technického stavu a všech možných legislativních rizik, jako jsou exekuce, otázky společné domácnosti či trvalého hlášení k pobytu dalších osob.
Posoudíme Vám předloženou kupní, nájemní či podnájemní smlouvu tak, aby jste měli jistotu, že je v souladu s legislativou a nejsou v ní skrytá, pro Vás žádná rizika. Potřebujete-li finance na nákup movitosti, můžeme Vám zajistit financování jak u bankovních, tak nebankovních společností.

Můžete se na nás obrátit i tehdy, pokud potřebujete jen poradit ohledně Vámi již vybrané nemovitosti nebo posoudit předložené smlouvy.

Naše provize je ve výši jednoho měsíčního nájmu nebo 3 – 5% v závislosti na výši prodejní ceny nemovitostiato, včetně DPH u FO. Jsme pojištěni proti rizikům spojených s realitní činností a jsme plátci DPH.
________________________________________________________________________________

V letošním roce 2019 jsme se stali partnery Nadačního forndu Kapka naděje.


________________________________________________________________________________

ZavEdlime jsme pokladní aplikaci KASAmax Mobile s platebním terminálem.

Od ledna 2019 používáme mobilní pokladní aplikaci, která umožňuje hotovostní platby přímo u klienta doma nebo v kanceláři a možnost bezhotovostní platby debetní nebo kreditní kartou pomocí mobilního platebního terminálu.
S předstihem jsme se připravili a zavedli EET - Elektronická Evidenci Tržeb. 
 

 

 

 

 

 

 

123movies
Zápatí pro tisk