Realizujeme Vaše představy
IČ: 28177291

Goes realitní kancelář


facebook


Postup při prodeji nebo pronájmu nemovitosti

 

Máte-li zájem pronajmout či prodat svou nemovitost prostřednictvím naší realitní kanceláře, zavolejte na tel. 235319243 nebo na mobil 773 101079 a dohodněte si nezávaznou návštěvě našeho makléře u Vás. Pokud se rozhodnete, že nám svou nemovitost svěříte do nabídky, sepíše makléř s Vámi zprostředkovatelskou smlouvu o pronájmu či prodeji nemovitosti a pořídí fotodokumentaci nebo videozáznam. Naši realitní makléři jsou vybaveni přenosnou kanceláří s napojením on-line na Internet a Intranet.

Pochopitelně, že nic nebrání to mu, abych se sešli v příjemném prostředí naší realitní kanceláře.....

Zprostředkovatelská smlouva

Naše realitní kancelář uzavírá převážně exkluzivní smlouvy. Při exklusivní smlouvě mají případní zájemci záruku, že po dobu jednání o Vaší nemovitosti o ní "nemohou" přijít. I realitní kancelář má jistotu, že pokud do inzerování této nemovitosti vloží své prostředky, někdy to mohou být i tisíce, tak se jí vrátí. Za sepsání smlouvy neplatíte žádný poplatek. Po celou dobu trvání smlouvy dostáváte informace od svého realitního makléře o vývoji pronájmu nebo prodeji.
Exklusivní smlouvy obvykle uzavíráme na šest měsíců a v případě, že se nám nepodaří sehnat zájemce, stává se z exklusivní smlouvy, smlouva neexklusivní. Pokud zjistíte, že naše RK neplní to, k čemu se ve smlouvě zavázala, máte možnost smlouvu vypovědět. Takže žádné „Na věčné časy…….“ jako u některých RK.

Prezentace Vaší nemovitosti

Prezentaci Vaší nemovitosti zajistíme jak na vlastních webových stránkách, tak na 8. prestižních realitních serverech na Internetu. Vybrané nemovitosti nabízíme v tištěných realitních periodikách, jak v těch co dostáváte zdarma do poštovní schránky, tak i v těch co jsou na novinových stáncích nebo volně k dostání např. na čerpacích stanicích Využíváme také výměnných nabídek a poptávek mezi spolupracujícími realitními kancelářemi. Vaši nemovitost nabídneme do výměnných systémů IMMO2 a Hypocentrum Modré pyramidy.

Sepsání smlouvy

Podepsáním nájemní či kupní smlouvy nekončí naše činnost pro Vás - našeho klienta. Pokud nemáte svou smlouvu, tak Vám ji vypracujeme. Garantujeme Vám, že její obsah odpovídá v den podpisu legislativě ČR.

Notářská úschova při koupi nemovitosti

Naše realitní kancelář nepřebírá žádné finance spojené s prodeje nemovitosti. Veškeré platby jdou přes notářskou úschovu, vyjma rezervačních poplatků. Nevyužíváme ani advokátních úschov.

Úřední odhad nemovitosti

Při prodeji nemovitosti Vám v dané lokalitě zajistíme úřední odhad, ve většině případů to bývá na naše náklady. Vypracování tržního odhadu je vždy zdarma.  

Jednání na úřadech

Zastoupíme Vás na základě plné moci na katastrálním, stavebním a finančním úřadě. Kupní smlouvu a Návrh na vklad necháme zaregistrovat na Katastrálním úřadě, vyzvedneme výpis z KN (LV) a vypracujeme Vám daňové přiznání.

Naše provize

V naší provizi jsou všechny náklady, které jsme museli vynaložit k tomu, abychom sehnali zájemce o Vaši nemovitost. Výše provize odráží vynaložené náklady potřebné k úspěšnému prodeji či pronájmu nemovitosti v co nejkratším čase. Provize je obvykle jeden měsíční nájem při pronájmu nebo 3 - 4% z dosažené prodejní ceny nemovitosti. Na zaplacenou provizi je Vám vystaven daňový doklad a platíte ji až po obdržení peněz od pronajímatele či kupujícího nebo po uvolnění finanční částky notářem.

Budeme rádi, pokud se k nám budete vracet !

                                                                                                                                ©  Aktualizace 2.1.2013  

exported from Realko